יוני 2017:    

אפטריסט

הטכנולוגיה החדשנית של ימינו מקילה על בעלי מקצוע רבים – רופאים, מוכרים, נהגי מונית וכמובן – אנימטורים. אם פעם היה צורך לצייר אלפי ציורים לכל פריים ולהריץ את כל הפריימים כדי ליצור תזוזה, היום אפשר להפיק סרטי אנימציה טובים בעזרת אפטריסט. זוהי תכנת אנימציה אשר בה משתמשים האנימטורים כדי להנפיש אלמנטים גרפיים, כמו סאונד או תמונות, ולעבד אותם. השם המלאה של התוכנה הוא "אפטר אפקטס".

אפטריסט – כוחה של תכנת הנפשה

ייחודיותה של האפטריסט הוא בכך שהתכנה יכולה לסדר שכבות על גבי שכבות את האלמנטים השונים כדי לאפשר לאנימטור לעבוד על הדמויות שברצונו להנפיש. השכבות מאפשרות ביצוע פעולות כמו תנועה או סיבוב. בעזרת אפטריסט ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות:

  • לעבד וידאו – בתי עסק רבים מזמינים סרטוני תדמית. כדי להפיק את הסרטים האלה יש צורך לצלם צילומי וידאו איכותיים אשר ידגישו את היתרונות של החברה ויספקו מידע על המוצרים שהיא משווקת. תכנת האפטריסט מאפשרת לערוך את סרטוני הווידאו ולבצע תיקונים.
  • לשלב טקסט בסרטון וידאו – לא אחת אנו רואים כתוביות בעברית המסייעות לנו להבין טוב יותר את המתרחש בעלילת הסרט האמריקני. שילוב זה שבין וידאו לטקסט מתאפשר באמצעות התכנה המשוכללת. את השילוב המקורי הזה ניתן לנצל לכתוביות עבור פרסומת בסרט תדמיתי.
  • לשלב הדמיות – בתוך סרט הווידאו ניתן לשלב אנימציה כגון עשן, אש, ברקים או הוספת תאורה שלא הייתה מתאפשרת ללא התכנה.
  • שילוב רקע – תכנת האפטריסט מאפשרת ליצור כל רקע עבור דמויות אשר צולמו על רקע מסך ירוק. לדוגמה, זו יכולה להיות תפאורה של אולפן חדשות או אגם שלו ובו שוחים להנאתם ברבורים לבנים.

סטודיו ג׳אנקיארד 7 – שימוש נכון בהנפשה

אם אתם צריכים להפיק סרט וידאו איכותי ומחפשים סטודיו אמין ומיומן שיכול לעשות זאת, סטודיו ג׳אנקיארד 7 הוא המקום המתאים בשבילכם. באמצעות שימוש בתכנה משוכללת כמו אפטריסט יכולים המפיקים המקצועיים ליצור מגוון רחב של דמויות ותסריטים הכוללים שילוב של סאונד, רקע ואנימציה. כבר בפגישה הראשונה עם הצוות, ניתן להיווכח במקצועיות השוררת בכל תחום. סטודיו ג׳אנקיארד 7 יספק לכם את השירות המקצועי וישמח ליצור עבורכם סרטון איכותי למטרה החשובה שאתם מעוניינים לקדם.

פרומו לרצועת שידור בערוץ דיסני , אנימציה באפטר אפקטס בלבד :

לפרטים נוספים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל