יוני 2017:    

סרטון תדמית

מי לא אוהב לראות סרט טוב לאחר יום עבודה ארוך או להתנתק לרגע משגרת העבודה המשעממת ולצפות בסרטון קצר ויראלי המופץ בפייסבוק? אנחנו אוהבים לצפות בסרטונים מכל הסוגים, ולכן שיטת השיווק שהולכת וצוברת תאוצה עם הזמן היא הפקת סרטון תדמית. סרטונים קצרים אלה מיועדים להעביר מסר שיווקי ברור לצופה בדרך מקורית – תוך גירוי חושי הראייה והשמיעה.

סרטון תדמית – למי הוא מיועד

סרטוני תדמית מיועדים לכל ארגון או חברה המעוניינים לפרסם את שירותיהם ומוצריהם בדרך מקורית. אלה כמה דוגמאות לארגונים שיכולים להיעזר בסרטוני תדמית שידברו אל הקהל:

  • ארגוני צדקה – ארגונים אלה משתמשים בסרטוני תדמית כדי לגרום לצופים לפתוח את לבם ואת כיסם, ולעודד אותם לתרום כסף למען מטרה נעלה וחשובה. סרטוני תדמית המגייסים כסף לצדקה יכללו בדרך כלל דוגמאות לפעילות של הארגון, היתרונות שלו, כיצד הארגון תורם לאוכלוסייה, וכן נתונים סטטיסטיים המשלבים מספרים וגרפים.
  • חברות טכנולוגיות פרטיות – חברות אלה זקוקות לא אחת לפרסום רב כדי להחזיק את הראש מעל המים ולא להיכנע למתחרות שלהן. סרטון תדמית בחברה טכנולוגית יוכל להציג את שירותי החברה ואת מוצריה, תוך התחשבות בקהל היעד שאליו פונה החברה. את הסרטון ניתן להציג בפגישות עסקים או בכנסים והרצאות.
  • חברות סטארט אפ – לחברה מסוג זה יש בדרך כלל מוצר טכנולוגי או אפליקציה שהיא מעוניינת לקדם. סרט תדמיתי טוב יכול לספק לכל צופה הסבר פשוט לגבי האופן שבו פועל המוצר, תוך הדגשת יתרונותיו. שהרי, לא צריך להיות גאון מחשבים כדי לדעת כיצד להפעיל אפליקציה חדשה במכשיר נייד. די לצפות בסרטון הדרכה תדמיתי ולהבין כיצד היא פועלת.

סטודיו ג׳אנקיארד 7 – סרטון לכל מטרה

יש לכם רעיון טוב לאפליקציה שתשנה את העולם ואתם זקוקים לדחיפת פרסום קטנה? סטודיו ג׳אנקיארד 7 ישמח לתת לכם מענה איכותי וליצור עבורכם סרטון תדמית עבור המטרה החשובה שאתם רוצים להשיג. הצוות המקצועי ייפגש אתכם כדי להעניק לכם ייעוץ מקצועי, ויקבע עמכם את הכלים שבהם ישתמשו המפיקים כדי להפיק את הסרטון. כלים אלה יכולים להיות אנימציה על סוגיה השונים (תלת ממד, קלסית, סטופ מושן או אנימציה דו ממדית) או צילום סרט וידאו.

סרטון קייס סטאדי תדמיתי לקמפיין ״איקיאה באח הגדול ״ לקוח – מקאן אריקסון :

לפרטים נוספים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל