יוני 2017:    

סרטי תדמית

בעידן הטכנולוגי שלנו התחרות בין העסקים הולכת וגדלה. כל עסק מוכרח להשקיע כסף בפרסומת טובה כדי להביא מספר רב יותר של לקוחות וליצור תדמית חיובית. לשם כך, רבים מבין הארגונים מזמינים הפקת סרטי תדמית ממיטב המקצוענים. בניגוד לפרסומת רגילה בטלוויזיה או באינטרנט אשר בה מועבר מסר שיווקי מובהק ה"נכפה" על הצופה, סרט תדמית הוא בעל אופי שיווקי מעודן יותר, ובו משתמשים היוצרים באלמנטים שונים כמו יצירת עלילה, כדי למשוך את לב הצופה.

סרטי תדמית – בואו נכיר את הסוגים קיימים

 בדומה לתחומים רבים בחיים, גם סרט תדמית נחלק לכמה קטגוריות, בהתאם למטרה שמעוניינים להשיג בסרט מסוג זה. אלה כמה מטרות שלשמן מפיקים סרטי תדמית:

  • גיוס כספים – מעוניינים לגייס סכום גדול למען מטרה נעלה? או שאולי יש לכם חברת סטארט אפ שעתידה לתרום רבות לאנושות? אחת הדרכים הנפוצות היא גיוס תרומות באמצעות סרט תדמית. בנוסף לעלילת הסרט הקצר, ניתן לשלב אלמנטים אשר יסייעו להעלות את המודעות לנושא שלשמו מגייסים את הכסף כדוגמת נתונים סטטיסטיים או גרפים.
  • שיווק מוצר – סרטון התדמית שנועד לשווק מוצר או אפליקציה, יציג את היתרונות של המוצר בדרך מקורית תוך גירוי חושים כמו ראייה או שמיעה, כאשר המטרה היא לגרום לכמה שיותר אנשים לרכוש את המוצר.
  • לקדם מכירות – סרט תדמית לקידום מכירות מיועד להחליף במידה מסוימת את איש המכירות. הסרט מציג, במקומו של הנציג, את יתרונות החברה ואת מוצריה האיכותיים.
  • סרטון הסברה – קרה לכם פעם שרכשתם מוצר וקיבלת ספר הדרכה עב כרס? סרט הסברה או הדרכה קצר וקליט נועד להחליף את ספר ההדרכה המורכב, שרבים מהקונים אינם מצליחים להתמודד עמו, ומסביר ללקוחות כיצד יש להשתמש נכונה במוצר.

סטודיו ג׳אנקיארד 7 – סרט תדמית שעובד

מעוניינים לקדם את המוצר החדש שלכם? צריכים לגייס כספים למען ארגון גדול? הצוות של סטודיו ג'אנקיארד 7 ישמח להפיק עבורכם סרטי תדמית מכל הסוגים ובהתאם למסר שאתם רוצים להעביר. כבר בפגישה הראשונה עם נציג ג'אנקיארד תוכלו להתרשם מהמומחיות ומההבנה העמוקה. כאן ניתן לקבל יחס אישי ומקצועי ולבחור את הדרך הטובה ביותר שבה יועבר המסר שלכם – בין אם באמצעות הדמיה תלת ממדית, אנימציה או צילומי וידאו.

סרטון תדמיתי ל״האגיס פרידום דריי״ לקוח – מקאן אריקסון :

לפרטים נוספים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל