יוני 2017:    

סרט תדמית

בעלי עסקים רבים מבינים כיום שכדי לקדם את העסק שלכם ואת מוצריו יש צורך להזמין את שירותיו של איש מקצוע כדי להפיק סרט תדמית. סרט מסוג זה מיועד למטרות שיווקיות, אך בניגוד לפלייר מודפס או לפרסומת טלוויזיה שבהם המסר השיווקי נכפה על הצופה, סרטי התדמית משתמשים בשיטה "מעודנת" יותר, תוך שימוש באמצעים כמו יצירת עלילה קצרה או הפקת סרטון אנימציה המושך את עין הצופה.

מדוע כדאי להפיק סרט תדמית

סרטי תדמית הופכים לנפוצים יותר ויותר בערוצי התקשורת הנפוצים הקיימים כיום כדוגמת טלוויזיית הכבלים או האינטרנט. לסרטי תדמית כמה יתרונות בולטים:

  • שימוש בכלים נרחבים – סרטי תדמית הם לא רק סרטונים שיווקיים, אלא אמנות של ממש. כדי ליצור סרטונים אלה, משתמשים המפיקים לא רק בצילומי וידאו, אלא גם בכלים כמו אנימציה מצוירת או הדמיה תלת ממדית.
  • סרטונים מכל מקום – בזכות רשת האינטרנט וקיומם של המחשבים הניידים, אפשר לצפות בסרטי תדמית בכל מקום – בתור לרופא השיניים או בנסיעה בתחבורה ציבורית. הסרט יכול לשמש גם כיריית פתיחה מקורית בכנסים והרצאות.
  • קצר וקולע – סרט תדמית הוא על פי רוב סרטון קצר המעביר לצופה מסר חד וברור. משום כך, סרט הסברה תדמיתי, לדוגמה, יכול לשמש כתחליף טוב עבור חוברת הדרכה גדולה ומסורבלת. באמצעות סרטון תדמית בעל אופי הדרכתי, יכול כל צופה להבין כיצד להשתמש במוצר מסוים או באפליקציה.
  • תחליף לנציג האנושי – איש המכירות בארגון גדול עסוק מעל ומעבר כדי לדבר עם הלקוחות החדשים הפונים אליו בכל יום, והוא אינו יכול להגיע לחתך גדול של הלקוחות הפוטנציאליים. סרטון תדמית יכול להחליף במובן מסוים את איש המכירות, תוך שהוא מעביר מסר שיווקי לכל לקוח פוטנציאלי. 

סטודיו ג׳אנקיארד 7 – כי מאחורי כל מוצר עומד סרט טוב

אם אתם מחפשים סטודיו אשר יפיק עבורכם סרט תדמית טוב, סטודיו ג׳אנקיארד 7 הוא המקום המתאים עבורכם. הצוות המקצועי של הסטודיו ישמח לתאם עמכם פגישה ולדון בסרט שאתם מעוניינים להפיק. לאחר מכן, יחלו היוצרים בעבודה שמטרתה ליצור את הסרט שישדר בדרך הטובה ביותר את המסר שאתם מעוניינים להעביר. סטודיו ג׳אנקיארד 7 יחשוף אתכם למגוון הדרכים שבהן ניתן להפיק סרטי תדמית טובים, תוך שימוש בכל הטכנולוגיות החדישות ליצירת סרטי וידאו, הדמיות תלת מימד או אנימציה.

 

לפרטים נוספים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל