יוני 2017:    

אנימטור

להמחיש אירוע היסטורי מהמהפכה הצרפתית, לעוף על טיל אל מעבר לגלקסיית שביל החלב – הפעולות האלה אפשריות בזכות האנימציה. אנימטור מקצועי עוסק בתחום הדורש הנפשה של דמויות שונות – חלקן אמתיות וחלקן לא. בעזרת השילוב שבין עבודת האנימטורים לשחקנים המדובבים את הדמויות, אפשר לברוא עולם שלם של דמויות דמיוניות הקמות לתחייה, וכן לבצע דברים שלא ייתכנו בעולם האמתי כמו לגרום לדוב לדבר או להפוך נסיכה לצפרדע.

מה עושה אנימטור מקצועי

תחומי העיסוק של האנימטור רבים ומגוונים. האנימטור המומחה שולט בטכניקות ציור והנפשה שונות, וכן בתוכנות ממוחשבות המאפשרות לו ליצור אפקטים מרהיבים של צבע, משחקי אור וצל המדמים את העולם האמתי. אלה כמה מסוגי האנימציות הנפוצות ביותר:

  • אנימציה קלסית – אנימציה שהייתה נהוגה בעיקר במאה הקודמת, והיא שיצרה את סרטי הדיסני הישנים והטובים. טכניקה זו דורשת יכולות ציור מורכבות, והיא יוצרת אשליה של תזוזה על ידי הרצה של פריימים בזה אחר זה. כיום ניתן ליצור סרטונים בקלות רבה יותר באמצעות תוכנה הנקראת אפטריסט. התוכנה מאפשרת להנפיש תמונות וכן לערוך קטעי וידאו.
  • אנימציה בתלת ממד – אנימציה זו מוכרת לנו מהסרטים של אולפני דרימוורקס או פיקסאר. בטכניקה זו לא תמיד נדרש ידע בציור, כמו ידע בתוכנות מחשב. באמצעות תוכנות מחשב משוכללות יכול כל אנימטור ליצור עולמות דמיוניים שונים.
  • סטופ מושן – זוהי טכניקה ישנה יחסית של יצירת אשליה של תזוזה תוך שימוש בבובות או בפלסטלינה. כדי "לרמות" את העין האנוש ולגרום לאפקט התנועה, מצלמים את הבובה בכמה פריימים, תוך הזזת הבובה בין פריים לפריים.

סטודיו ג׳אנקיארד 7 – כוחה של אנימציה

מבוגרים אוהבים סרטי אנימציה, בדומה לילדים רבים. לפעמים הילד הוא רק תירוץ כדי ללכת לקולנוע ולצפות בסרט האנימציה הממוחשבת שיצא לא מזמן. אם אתם מחפשים רעיון מקורי לסרטון תדמית במטרה לקדם את העסק, או שאתם מעוניינים להפיק סרטון איכותי וייחודי לכל מטרה אחרת שאתם רוצים לקדם, תוכלו לפנות לצוות של סטודיו ג׳אנקיארד 7. לכל אנימטור בג'אנקיארד 7 יש ניסיון רב בהפקת סרטי אנימציה. לסטודיו יש ניסיון רב בהפקת סרטי תדמית ואיורים לעיתונים גדולים כדוגמת "ידיעות אחרונות". כמו כן, הסטודיו לקח חלק בהפקת סדרת האנימציה "מק 22", אחת האנימציות הגדולות בישראל.

לפרטים נוספים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל