יוני 2017:    

הפקת סרטי תדמית

עסקים רבים מזמינים כיום את שירותיהם של אנשים מקצועיים המתמחים בנושא הפקת סרטי תדמית. סרטים אלה מיועדים להעביר ללקוחות פוטנציאליים מסר שיווקי בדרך מקורית כמו יצירת עלילה סביב המוצר או הנפקת סרטון אנימציה. בניגוד לפרסומות סטנדרטיות בטלוויזיה או מודעות פרסום בעיתון הנחשבות ל"יבשות" יותר, סרטון תדמית טוב מביא עמו ניחוח רענן של חידוש.

הפקת סרטי תדמית – איך עושים זאת?

כאשר בעל העסק מקבל את ההחלטה להפיק סרט תדמית, הוא קובע פגישה עם נציג חברת ההפקות. הנציג לומד על אופי החברה, וקובע בשיתוף עם הלקוח את הכלים שבהם הוא ישתמש ליצירת הסרטון. אלה כמה מבין הכלים הנפוצים ביותר:

  • אנימציה – האנימציה אינה מיועדת רק לילדים אשר נהנים מסרט דיסני טוב. מבוגרים רבים רואים באנימציה אמנות, ולכן נמשכים לדמויות המצוירות המרצדות על המסך. סוגי האנימציה השונים מאפשרים למפיקים ליצור את סרט התדמית הטוב ביותר עבור הלקוח. בהתאם לאופי המוצר או החברה, ניתן לבחור את סוג האנימציה הנכון – בין אם מדובר בסטופ מושן (יצירת אשליה של עצמים זזים כדוגמת בובות מפלסטלינה) ובין אם מדובר באנימציה ממוחשבת שבה משתמשים רבות אולפני פיקסאר או דרימוורקס.
  • עריכת וידאו – לכאורה, הפקת סרטי תדמית הופכת לעסק תחרותי, לאור ריבוי סרטוני הווידאו, אך רק מפיקים מקצועיים יודעים להשתמש בשיטות הנכונות כדי להפיק סרט מוצלח. דוגמה לשיטות אלה יכולה להיות צילום של אותה סצנה מזוויות שונות או הוספת אפקט בעזרת תוכנה גרפית משוכללת.
  • עיצוב גרפי ומיתוג – בסרטוני תדמית משתמשים לא אחת בגרפיקה ממוחשבת או במיתוג כדי להדגיש מוצר מסוים ולהדגיש את יתרונותיו באמצעים ויזואליים כמו עיצוב הלוגו של החברה, או שימוש בגרפיקה ממוחשבת כדי לשלב אפקטים מקוריים בסרטון התדמית.

סטודיו ג׳אנקיארד 7 – להפיק את הסרט המושלם

שירותי סטודיו ג׳אנקיארד 7 מתאימים לכל מנכ"ל או בעלים של חברה מתחילה המעוניין לקדם את המכירות בחברה באמצעות הפקת סרטי תדמית איכותיים. צוות המפיקים המיומנים והמקצועי של ג'אנקיארד 7 ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת, לתת מענה מעמיק לכל השאלות ולתת את הייעוץ הטוב ביותר המתאים לאופי העסק. לאחר שייקבעו הכלים המתאימים ליצירת הסרט ואחרי שתקבלו את התסריט, ייגשו המפיקים לעבודה במטרה להפיק את הסרט המושלם לבית העסק.

סרטון תדמיתי ל״תיבת נח״ – הצגת לוגו :

לפרטים נוספים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל