יוני 2017:    

סרטון תדמית לעסק

האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו היום מאפשרים לכל בעל עסק חדש או ותיק להשתמש באמצעים פרסומיים שלא היו מוכרים במאות הקודמות. אחד האמצעים הבולטים הוא סרטון תדמית לעסק. סרטון זה מסייע לבעלי העסקים להדגיש את היתרונות שבמוצר שלהם, תוך שימוש באמצעים ויזואליים כמו סרטון עלילתי קצר המציג משתתפים המשתמשים במוצר ומפיקים ממנו תועלת.

סרטון תדמית לעסק – מדוע הוא הפך לחלק מתחום השיווק

בעלי עסקים רבים מוכנים להשקיע את מיטב זמנם וכספם בסרטון תדמיתי איכותי ולא בכדי. לפי הפתגם הידוע, תמונה אחת שווה אלף מילים, ושילוב של כמה תמונות ותנועה על המסך יכול ליצור אפקט פרסומי גדול יותר. אלה מספר סיבות עיקריות שבזכותם הופכים הסרטונים לנפוצים יותר:

  • מדברים אל כל אחד – סרטונים ויזואליים יכולים לדבר לכל אדם – מעובד פשוט ועד למומחה בתחום המחשבים. סרטון תדמית מדגיש בצורה פשוטה את היתרונות של העסק ואת מגוון המוצרים שהוא מספק, באמצעות כלים מקוריים כמו עיצוב גרפי, תמונות תלת ממדיות או אנימציה.
  • להקרין מכל מקום – סרטון תדמית לעסק הופך לא פעם לקמע של העסק, קמע המתלווה לכל מקום. בפגישת עסקים במסעדה יוקרתית אפשר פשוט לפתוח את המחשב הנייד, למצוא את הסרטון ולהקרין אותו לאדם המעוניין להכיר את העסק שלכם מקרוב. הסרטון יכול לשמש גם ככלי שיווקי באתרי האינטרנט. על פי רוב, הגולשים מעדיפים לצפות בסרטון הסברה קצר, על פני קריאה של עמודי תוכן שלמים.
  • פרסומת 24 שעות ביממה – בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, סרטון התדמית של העסק יכול להיות זמין בכל עת. גם אם אנשי השיווק והמכירות שלכם ישנים כעת את שנת הלילה ואינם יכולים להסביר ללקוח הפוטנציאלי על יתרונות השירות, הסרטון פועל ללא הפסקה והגישה אליו קיימת בכל שעות היממה. 

סטודיו ג׳אנקיארד 7 – כי סרטון תדמית לעסק מוסיף המון

סרטון תדמית לעסק הוא כלי פרסומי יעיל וחזק, בתנאי שמפיקים סרטון איכותי. סטודיו ג׳אנקיארד מעסיק צוות מקצועי שיכול לערוך סרטון תדמית לכל עסק, ולהתאים את אופי העיצוב למוצרים שהעסק משווק. תוכלו להתרשם מהכלים השונים שבהם משתמשים המפיקים ליצירת הסרטון המושלם. כלים אלה יכולים להיות אנימציה קלסית המוכרת לנו מסרטי ילדות ישנים או אנימציה ממוחשבת תלת ממדית מתקופה מאוחרת יותר.

לפרטים נוספים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל