יוני 2017:    

סרטוני תדמית

אחת מדרכי הפרסום הנפוצות והמשפיעות ביותר היא הפקת סרטוני תדמית. הסרטונים הקצרים הם דרך מקורית לשווק מוצר או להגיע לתודעה של הצופים. זאת משום שהעולם היום מסתובב בקצב מסחרר – לאנשים אין זמן לקרוא פוסטים ארוכים בפייסבוק או לצפות בסרטון וידאו של חצי שעה. סרטון תדמית מאפשר להעביר מסר חד וברור, תוך שימוש באמצעים ויזואליים מגוונים, ולהגיע אל לבו של הגולש או הצופה בדרך מהירה ומקורית.

סרטוני תדמית – למה הם משמשים

סרט תדמית מתחלק לכמה קטגוריות משמעותיות. כשם שתחום הרפואה מתחלק לתתי תחומים כמו אנדוקרינולוגיה או קרדיולוגיה, כך גם סרטוני התדמית מתחלקים לכמה תתי תחום עיקריים:

  • סרטוני הדרכה – בימינו איננו מעוניינים לקרוא חוברות הדרכה ארוכות ומסורבלות הדורשות לא פעם ידע טכני בתחום מסוים. סרטון תדמית קצר וקליט יוכל לספק את ההסבר הדרוש לכל משתמש על השימוש במוצר. סרטונים אלה מספקים הדגמה ויזואלית והקראת הוראות של קריין מקצועי.
  • להתמקד במוצר – קיימים סרטוני תדמית המיועדים לשמש כתחליף לאיש המכירות במידת מה. סרטונים אלה מציגים את יתרונות המוצר או החברה המספקת שירותים ייחודיים, ובכך יכולים להגיע אל אלפי לקוחות ביום.
  • גיוס תרומות – סרטונים המיועדים לגיוס כספים לארגונים שונים, יכללו בדרך כלל קטעי וידאו המדגישים את תרומת הארגונים לציבור בשילוב של נתונים סטטיסטיים – כל זאת במטרה לעודד את הצופים לתרום כסף למען מטרה חשובה.
  • סרטונים לאפליקציות – השימוש באפליקציות לאנדרואיד ולאייפון נפוץ היום יותר מאי פעם. לעתים יש צורך לספק הסבר ולהדריך את המשתמשים בשימוש נכון באפליקציה, ולעתים צריך לתת לה דחיפה פרסומית קטנה באמצעות סרטון תדמית טוב.

סטודיו ג׳אנקיארד 7 הדרך המהירה לפרסום

בעזרתו המקצועית של צוות סטודיו ג׳אנקיארד 7 תוכלו להפיק את הסרטון התדמיתי האיכותי והמושלם עבור העסק שלכם. הסטודיו מתמחה בהפקת סרטוני תדמית לכל מטרה – בין אם אתם מעוניינים בסרטון הסברה המספק לצופים הוראות שימוש באפליקציה החדשנית שלכם, ובין אם אתם מעוניינים לגייס תרומות למען חולים ברחבי הארץ. בעזרת הצוות המנוסה והמומחה של ג׳אנקיארד 7 תוכלו להכיר מושגים מעולם הפקת הסרטים ולקחת חלק בקביעת הכלים שישמשו את המפיקים – כדוגמת אנימציה, צילום סרט וידאו או אפקטים תלת ממדיים.

סרט קייס-סטאדי תדמיתי ל״Honda MSX" לקוח – מקאן אריקסון :

לפרטים נוספים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל