יוני 2017:    

סרטי תדמית לעסקים

במדינת ישראל צומחים העסקים כפטריות אחר הגשם, ומגלים עד מהרה את התחרות הקשה העומדת בפניהם בשוק. משום כך, רבים מעוניינים בהפקת סרטי תדמית לעסקים והביקוש לסרטים אלה הולך וגובר. סרטי התדמית מאפשרים העברת מסר ברור, קצר וקולע, בעזרת שימוש בכלים מקצועיים כמו עלילה מובנית או שימוש באנימציה ממוחשבת.

סרטי תדמית לעסקים  – מדוע הם חשובים לפרסום העסק

ישנם בעלי עסקים אשר חוששים מהכסף אשר יידרשו להוציא עבור סרטון תדמית טוב. הם אינם מבינים כי כדי להגיע לכמה שיותר לקוחות וכדי לנצח בתחרות הקשה של העסקים הפרטיים, יש צורך בכלי פרסומי חזק. סרטי תדמית לעסקים הם אחד הכלים הפרסומיים החזקים ביותר, ולא בכדי. אלה כמה סיבות שבזכותן מעדיפים בעלי העסקים לפנות למפיקי סרטוני תדמית:

  • הפצה מכל מקום – בימינו קיימים כלים טכנולוגיים שונים המאפשרים הפצה מהירה ונוחה. את סרטון התדמית של העסק ניתן להפיץ באמצעים השונים – רשימת תפוצה במייל, הפצה בפייסבוק או יוטיוב, וכן הקרנת הסרט בהרצאות וכנסים או בפגישות עסקיות.
  • להחליף את הגורם האנושי – סרטי תדמית טובים לעסקים יכולים לסייע לאיש המכירות ובמקרים מסוימים אף להחליפו. הסרט יכול לספק את כל המידע הרלוונטי על המוצר או השירות של חברה מסוימת באמצעות סרטון קצר וקולע שידגיש את היתרונות של החברה.
  • הסברים לכל אחד – פעמים לא מעטות אנשים נרתעים מלרכוש מוצר בגלל הוראות השימוש המורכבות שלו המגיעות בצורת ספר הדרכה עב כרס. סרטון הדרכה ויזואלי מאפשר לכל אדם לקבל הדרכה על שימוש בשירות באופן ממוקד ותמציתי.
  • מדוע כדי לתרום לעסק – עסקים מתחילים כמו חברות סטארט אפ שיש להן רעיון מקורי למוצר נזקקים לא פעם לסיוע כלכלי כדי "לעמוד על הרגליים". סרטון תדמיתי טוב יכול לסייע לעסק החדש לגייס תרומות במטרה להתפתח ולהשיג את היעד העסקי הרצוי.

סטודיו ג׳אנקיארד 7 סרט איכותי לעסק

יש לכם עסק חדש ומבטיח? זקוקים לסרטון שיווקי טוב? סטודיו ג׳אנקיארד 7 הוא סטודיו המתמחה בהפקת סרטי תדמית לעסקים, והצוות המיומן והמנוסה ישמח לקבוע עמכם פגישה כדי לתכנן את הסרטון התדמיתי הטוב ביותר עבורכם. בפגישה ילמד הצוות על ייחודיותו של העסק שלכם, ובתמורה יכיר לכם את עולם עריכת הווידאו והאנימציה.

לפרטים נוספים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל