יוני 2017:    

עורך וידאו

בעידן המכשירים הניידים כל אחד יכול לצלם סרטוני וידאו. עם זאת, לא כל אחד יכול לערוך סרטון. מיומנות זו שמורה לבעל מקצוע. עורך וידאו הוא האדם האחראי על כך שהסרטונים שאתם רואים בפרסומות או ביוטיוב הם סרטונים איכותיים המעניקים לצופה ערך מוסף. בעלי עסקים רבים פונים לעורכי וידאו מקצועיים כדי להפיק סרטי תדמית אשר יעזרו להם לקדם את העסק.

מה עושה עורך וידאו מקצועי

תפקידו העיקרי של עורך הווידאו בימינו הוא לבחור את הקטעים הטובים והרלוונטיים שצולמו במהלך אירוע או צילום סרטון ולחבר אותם יחדיו, כך שהתוצאה הסופית תהיה סרטון איכותי ומושך עין. אלה כמה היבטים שאליהם צריך לשים לב העורך:

  • לבחור את הקטעים – סרטון מקצועי אינו מצולם כמקשה אחת, בדומה לסרטונים שאנחנו נוהגים לצלם במכשירים הסלולריים הניידים שלנו. הצלם יכול לצלם סצנה אחת מזוויות שונות, כדי שלאחר מכן יוכל עורך הווידאו לבחור את הקטעים הטובים ביותר.
  • שימוש בתוכנות – כל עורך וידאו מקצועי צריך לדעת להשתמש בתוכנות ממוחשבות לעריכת וידאו, כדי להפיק סרט טוב ואיכותי. התוכנות יאפשרו לו ליצור אפקטים כמו משחקי אור וצל ויעזרו לשלב גורמים טבעיים שונים. כך למשל, באמצעות תוכנה משוכללת ניתן ליצור אפקט של שלג היורד ברחוב, גם אם הסצנה צולמה ביום קיץ חם.
  • הוספת אלמנטים – במקרים לא מעטים יש צורך לשלב טקסט בתוך צילומי הווידאו. הטקסט יכול להיות הוספת כתוביות או כיתוב חשוב התורם לשיווק מוצר בסרטון תדמית.
  • לשמור על ציר הזמן – עורך הווידאו צריך לשמור על עקביות, גם כשמדובר בסרטון קצר. עליו לסדר את קטעי הווידאו כך שהצופים יוכלו לעקוב אחר עלילת הסרטון ואחר סדר האירועים המתרחשים בו.

סטודיו ג׳אנקיארד 7 כי לכל סרטון יש עורך וידאו

אם אתם מחפשים עורך וידאו מנוסה, מיומן ומקצועי כדי להפיק את סרטון התדמית שלכם ולערוך את הסרט של חלומותיכם, תוכלו לפנות לג'אנקיארד 7. סטודיו ג'אנקיארד 7 מעסיק עובדים מקצועיים אשר ישמחו לעזור לכם בהפקת הסרט הרצוי עבור העסק או האירוע השיווקי הגדול שלכם. כל לקוח יקבל בסטודיו יחס אישי ותשומת לב מרבית. הצוות המקצועי יעשה הכול כדי להגיע להבנה הטובה ביותר וליצור את הסרט הנכון עבור כל לקוח.

לפרטים נוספים:

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל